אז מה זה - FITMAP?

אתר FitMap נוסד במטרה לשפר את חוויית המתאמנים ואנשים שאוהבים ספורט בכללי, להקל על בחירת המקום הנכון לצורך אימון על ידי אספקת מידע עדכני על חדרי כושר, קרוספיט, יוגה, סטודיו ומגוון רחב של פעילויות ספורט נוספות. המידע מוצג באתר בליווי מחירים של המקום, דירוג, ניסיון של המאמנים, גודל המקום ורשימת מכשירים או פעילויות מיוחדות.

עשינו את שיעורי הבית, חיפשנו עבורכם, בדקנו וסוף סוף חשפנו פה את האוסף הלא קטן של כל הפעילויות הכי שוות שקיימות עכשיו בשוק הישראלי.

כאן תוכלו לראות מידע בסיסי אודות המקום עצמו, לקבל מידע עבור שעות הפעילות שלו, מחירים, מאמנים ומדריכים אשר עובדים במקום ולקרוא תגובות של מבקרים.אספנו עבורכם גם את כל המידע ליצירת קשר עם המקום, כגון: אתר האינטרנט, פקס, טלפון, דוא"ל. לא שכחנו גם לעדכן סטטוס של החניה, בקיצור – יש פה הכל מהכל על מנת שתוכלו לשבת ולבחור בקלות את הפעילות שמתאימה לכם.

זה הזמן להתחיל להתאמן!

הרעיון ליצירת FitMap עלה מתוך תסכול על זמן החיפושים אחרי חדר כושר מושלם, שיהיה גם גדול, וגם קרוב לבית, גם לא ממש יקר, וגם עם מדריכים מקצועיים ועוד הרבה בקשות מהסוג הזה. בזבזנו שעות רבות על חיפושים בגוגל ורשתות חברתיות, שיחות טלפון מונוטוניות עם נציגי מכירות בנוסף לביקורים פיזיים בחדרי כושר על מנת לקבל מידע בסיסי על מחיר המנוי, החלטנו שצריך לשפר את המצב ולארגן את כל המידע במקום אחד! כך נולד FitMap.co.il

כתבות באתר
באתר תוכלו למצוא כתבות המיועדות למתאמנים מתחילים ועצות תזונה גם למתקדמים יותר. כל החומר כתוב על ידי אנשי מקצוע אך לא ניתן להסתמך עליו במלואו ויש להתייעץ עם הרופא לפני התחלת הפעילות.

Facebook
Google+