שאלות ותשובות בנוגע ל- FITMAP

מקבץ שאלות ותשובות אשר אספנו לנוכיותכם על מנס לספק את כל המידע הרלוונטי והמתומצת עודות FITMAP ושירותינו

כללי

האתר זמין לכולם, אנחנו מאמינים שכל אחד ימצא משהו שיעניין אותו. כל המידע באתר עצמו הוא לנוחיותכם ושימושכם.

הפרטים האישיים שלך נשארים חסויים והשימוש היחידי שנעשה הוא שליחת ניוזלטר פעם בחודש עם עדכונים, קופונים והנחות לחברי האתר.

כל הכתבות באתר נכתבו על ידי מאמני כושר מוסמכים עם המון שנות ניסיון בתחום. כתבות באתר נועדו להעשיר את הידע שלכם בלבד. אנחנו כן בחרנו בהקפדה רבה איזה כתבות לפרסם, דאגנו שהן יהיו מגוונות אשר יענו על צורכי רוב האוכלוסיות השונות והמטרות השונות וכמובן שכל הכתבות גם נבדקו מבחינת איכות המאמן, הרקע וההתמחות שלו.

רישום למאגר FITMAP כרוך בתשלום, כל מדריך חדר כושר או חנות אשר מבקשים להירשם לאתר עוברים בדיקה וביקורת אישית על מנת לספק את המידע המדויק והעשיר ביותר עבור הקהל.

כל אחד אשר ברשותו עסק או שירות הקשור בצורה ישירה לכושר ורוצה להופיע באינדקס שלנו מוזמן ללחוץ על הכפתור "פרסם בFITMAP" הממוקם בחלק העליון של האתר, לאחר מילוי הטופס נציג FITMAP יצור עמכם קשר להמשך הרישום.

אתר FITMAP הוא האתר הגדול ביותר בארץ הכולל בתוכו את כל מה שקשור לתחום הפיטנס עם חשיפה רבה של משתמשים אשר מעוניינים בפעילויות ספורט כאלו ואחרות, כמו כן, בציוד ספורט וביגוד. האתר מותאם כך שגם המדריכים וגם חדרי כושר יופיעו ויפגעו בקהל היעד שלהם. כמו כן, יש את חלון המומלצים והמדורגים ביותר שבו תוכלו להופיע בצמרת האתר ולקבל חשיפה רבה יותר למשתמשים ב – FITMAP.

שנית תשאלו את עצמכם, מנוע חיפוש שמיועד בדיוק לעסקים כמו שלכם, האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לא להופיע בו? היום עם כל התחרות בשוק, אם אין לך אתר, מומחה SEO או פייסבוק, הסיכויי שתגיע תודעה של הקהל הרחב נמוך. עדיף ששם העסק יופיע כמה שיותר פעמים וביותר מקומות. ככה שגם פה הוספת העסק שלך מועילה ואף יותר…

ההרשמה ל-FITMAP כרוכה בתשלום ומותאמת אישית לבעל העסק,אנא השאירו את הפרטים בכפתור "פרסום ב-FITMAP" ונציג יצור איתכם קשר.

לאחר שהוספת את העסק שלך ל-FITMAP, אנחנו ניצור קשר עם העסק ונאמת את הפרטים.
בשלב הבא העסק שלכם יתווסף לרשומות ב-FITMAP ופה נגמר התהליך.
מידי שבוע נבחר כמה עסקים מתוך האינדקס וניתן להם "במה" בדפים פנימיים באתר.

פרסום ושיתופי פעולה

האתר זמין לכולם, אנחנו מאמינים שכל אחד ואחת ימצא משהו שיעניין אותו באתר. כל המידע באתר עצמו הוא לנוחיותכם ושימושכם.

כל הפעילות הישירה באתר (כתבות, צפיה בסרטונים,מידע על מדריכים וחדרי כושר ) אינה כרוכה בתשלום. *הרשמה למאגר FITMAP או פרסום באתר FITMAP כרוכים בתשלום.